Дональд Трамп

Глава Сирії Башар Асад назвав лідера США Дональда Трампа найкращим президентом в історії країни. Про це повідомляє КуПол.

Асад пояснив, що вважає Трампа найкращим американським лідером не через хорошу політики, а тому, що він «найбільш прозорий». «Він прямо говорить:” нам потрібна нафта”, “ми хочемо позбутися такого-то”, “хочемо надавати послуги в обмін на гроші”. Така політика США. Що може бути краще, ніж відвертий ворог?» – зазначив глава Сирії.

Він також назвав президентів США злочинцями, яким вдається отримувати Нобелівську премію миру, реалізуючи інтереси лобі.

У травні минулого року Асад назвав американського лідера непослідовним політиком. Він також прокоментував слова Трампа, який назвав його твариною у зв’язку з повідомленнями про хімічну атаку в сирійській Думі. Асад поцікавився, чи відповідає така риторика американській культурі. Він додав, що такі висловлювання його особисто не зачіпають. «Важливо те, як щось позначається на моїй країні, на війні, на терористахв і атмосфері, в якій ми живемо», – зазначив він.

Від ЦПД