Віце-прем’єр уряду та міністр регіонального розвитку Болгарії Гроздан Караджов подав у відставку.

Колишній віце-прем’єр був членом коаліційного уряду за квотою політичної партії «Є такий народ».

«Наскільки знаю, наразі заяву про відставку подав лише міністр Караджов. Зараз чекаємо на рішення інших, чи хочуть вони працювати за Болгарію, чи стануть частиною шоу», — повідомив міністр інновацій Даніел Лорер.

У середу лідер партії «Є такий народ» Славі Трифонов заявив про вихід партії з правлячої коаліції, після чого відкликав із уряду Караджова, а також міністра закордонних справ Теодору Генчовську та міністра спорту Радостіна Василєва.

Згідно з Трифоновим, уряд йде проти національних інтересів і веде країну до банкрутства, передає Bulgarian News Agency. Він висловив невдоволення політикою міністра фінансів Асена Васильєва та діями прем’єр-міністра навколо проблеми Північної Македонії.

Зокрема, голова партії виступає проти вступу Північної Македонії до Європейського Союзу. Болгарська сторона наполягає на конституційному закріпленні рівноправності македонських болгар із іншими народами країни. Також Софія відмовляється визнавати існування македонської мови, яку вона вважає одним з діалектів болгарської.

Від ЦПД