Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган заявив, що висунув свою кандидатуру на майбутніх виборах глави держави.

Найближчі президентські та парламентські вибори у Туреччині відбудуться у червні 2023-го. Наголошується, що правляча Партія справедливості та розвитку (ПСР) та Партія націоналістичного руху (ПНР) сформували «Альянс народу». Ердоган висунувся від цього об’єднання.

«Я – кандидат “Альянсу народу”, вибори будуть у червні наступного року. Бай Кемаль (глава основної опозиційної Народно-республіканської партії Туреччини Кемаль Киличдароглу – прим. “Ленти.ру”), оприлюдни своє ім’я. Давай!» – Заявив президент Туреччини.

До цього лідер турецьких націоналістів Девлет Бахчелі вже повідомляв, що президент, який діє, планує висуватися на виборах від «Альянсу народу». За його словами, жодних перешкод для переобрання Ердогана немає. Проте сам турецький лідер не коментував цієї інформації.

Про те, що турецький лідер Реджеп Тайіп Ердоган утретє стане кандидатом у президенти Туреччини на виборах у червні 2023 року раніше повідомила газета Star із посиланням на голову Партії Національного руху (ПНР) Девлета Бахчелі.

Ердоган представлятиме «Альянс народу» — об’єднання правлячої Партії справедливості та розвитку (ПСР) та ПНР. За словами Бахчелі, жодних перешкод для переобрання Ердогана немає.

«Наш кандидат у президенти зрозумілий, це Реджеп Тайіп Ердоган. Я вірю, що пан Ердоган переможе з великим відривом на виборах у червні 2023 року, і “Альянс народу” також здобуде нову перемогу. Ми зробимо все можливе, щоб президента могло бути обрано як мінімум на три терміни», — заявив глава ПНР.

Від ЦПД