Азербайджанська опозиція обрала запасного кандидата в президенти

27/08/2013

Джаміль ГасанлиОб'єднана азербайджанська опозиція (Національна рада демократичних сил / НРДС) обрала другого єдиного кандидата від цієї структури для участі в президентських виборах. Ним став професор Джаміль Гасанли. Про це повідомляє Haqqin.az.
 
Як очікується, найближчим часом буде створена ініціативна група на його підтримку. За даними РІА Новини, кандидатуру Гасанли запропонував письменник і кінодраматург Рустам Ібрагімбеков, який є основним кандидатом на пост глави держави від НРДС.
 
Потреба в запасному кандидаті виникла через те, що Ібрагімбеков в даний час має подвійне громадянство — Азербайджану і Росії, що позбавляє його права брати участь в президентській гонці. Як повідомлялося, на початку липня він відмовився від російського громадянства, проте пізніше з'ясувалося, що відповідні документи були зареєстровані в управлінні міграції тільки 13 серпня. Крім того, російське законодавство передбачає шестимісячний термін для розгляду подібних прохань.
 
У повідомленні підкреслюється, що випадку, якщо ЦВК республіки все ж таки зареєструє Ібрагімбекова як кандидата в президенти, Гасанли не балотуватиметься.
 
Джаміль Гасанли народився у 1952 році, закінчив історичний факультет Бакинського університету, починав трудову кар'єру вчителем історії у сільській школі. У роки, коли при владі в Азербайджані знаходився уряд Народного фронту, був радником президента республіки, двічі обирався депутатом парламенту.
 
Вибори президента Азербайджану призначені на 9 жовтня. Вже відомо, що діючий глава держави Ільхам Алієв балотуватиметься на черговий, третій по рахунку, термін. Таку можливість йому дали поправки, внесені раніше до конституції.

Повернутися до списку публікаційАрхів публікацій

<<< Квітень 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Останні публікації

ПАРТНЕРИ