Берлусконі попросив замінити йому в'язницю на громадські роботи

11/10/2013

БерлусконіКолишній прем'єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі попросив замінити тюремний термін, до якого його засудили за податкові махінації, на громадські роботи. Про це повідомляє Agence France-Presse з посиланням на адвоката політика.
 
Розглядати прохання Берлусконі буде суд у Римі, оскільки в цьому місті знаходиться його офіційне місце проживання. Якщо суд погодиться задовольнити бажання колишнього прем'єра, то надалі буде визначений характер громадських робіт, розповіло AFP джерело з боку захисту. Зазвичай підсудний указує декілька організацій, де він хотів би відбувати покарання, і суд обирає одну з них.
 
Згідно з італійськими законами, тюремне ув'язнення для засуджених старше 70 років може бути заміненt на домашній арешт або громадські роботи. Берлусконі, якому 29 вересня виповнилося 77 років, цілком може розраховувати на послаблення. При цьому раніше він заявляв, що не стане користуватися цим правом і готовий відправитися за грати, тому що не бажає займатися громадськими роботами, «як звичайний злочинець».
 
Тим часом саме громадські роботи дозволять Берлусконі максимально вільно розпоряджатися своїм часом, оскільки умови домашнього арешту в Італії передбачають необхідність просити дозволу у влади на кожен вихід з дому. Крім того, при добросовісному виконанні своїх обов'язків, термін робіт можуть скоротити до дев'яти місяців.
 
Рішення про визнання законним вироку Берлусконі у справі про податкові махінації в його компанії Mediaset було остаточно прийнято 1 серпня 2013 року Верховним касаційним судом Італії. Політик був засуджений до року в'язниці. У жовтні суд повинен ухвалити рішення по другій частині вироку, яку адвокатам Берлусконі вдалося оскаржити. Йдеться про заборону посідати державні посади протягом п'яти років.

Повернутися до списку публікаційАрхів публікацій

<<< Червень 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Останні публікації

ПАРТНЕРИ