На марші козаків у Сімферополі спалили прапор Євросоюзу

05/11/2013

Спалювання прапора ЄвросоюзуПредставники козацтва і проросійських організацій організували марш у центрі Сімферополя. Захід пройшов увечері 3 листопада і було приурочено до російського свята - Дня народної єдності. Про це повідомляє «Кримська газета».

У ході брали участь, за різними даними, від 500 до 800 осіб, які несли в руках прапори РФ і транспаранти з написами «Народ Криму за митний союз з Росією». За інформацією «Нового регіону» активісти пройшли два квартали до вулиці Сєрова, після чого повернули до площі Радянської. Хода завершилася біля закладного каменя пам'ятника імператриці Катерині Великій в Центральному парку культури та відпочинку на вулиці Леніна, де відбувся мітинг.

«Ми хочемо, щоб білоруси, росіяни та українці були братами. Брати іноді бувають неправі, але вони завжди залишаються братами. Тому зараз, в цю складну хвилину, коли політики намагаються нас розділити і зробити з нас ворогів, нам необхідно об'єднатися», - заявив в ході нього голова партії «Російський Блок» Геннадій Басов. Під час його виступу учасники акції молоді люди в масках) в знак протесту проти євроінтеграції України спробували спалити прапор ЄС, а потім затоптали ногами.

Ходи, присвячені російському Дню Єдності, пройшли напередодні і в інших українських містах. У Миколаєві в «російському марші» взяли участь близько 60 осіб. Захід спробувала зірвати група українських націоналістів, закидавши своїх опонентів димовими шашками. Двох учасників нападу затримала міліція.

Нинішняукраїнськя влада офіційно проголосила курс на європейську інтеграцію. У листопаді Київ планує підписати з Євросоюзом угоду про асоціацію, частиною якого є положення про зону вільної торгівлі. У той же час, Росія наполягає на тому, щоб Україна стала повноправним членом Митного союзу - економічного об'єднання РФ, Білорусії і Казахстану - де вона в даний час має статус спостерігача.

Раніше президент України Віктор Янукович допускав, що питання про вступ країни в той чи інший союз повинен бути винесене на референдум.

Повернутися до списку публікаційАрхів публікацій

<<< Серпень 2020 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Останні публікації

ПАРТНЕРИ