Головну опозиційну партію Японії очолив колишній прем'єр

29/09/2012

Сіндзу АбеКолишній прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе очолив головну в країні опозиційну партію. Як повідомляє Agence France-Presse, політик, який виступає за жорстку позицію в територіальній суперечці з Китаєм, має хороші шанси найближчим часом повернутися на пост глави уряду.
 
Абе став лідером опозиційної Ліберально-демократичної партії за результатами внутрішніх виборів. Його головним суперником був колишній міністр оборони Сігеру Ісіба.
 
Як відзначає Reuters, Абе одержав хороші шанси знов очолити уряд Японії. Через місяць в країні пройдуть парламентські вибори, фаворитом на яких вважається Ліберально-демократична партія (партія, що перемогла на виборах, призначає голову кабінету міністрів).
 
Під час внутріпартійної боротьби Абе дотримувався жорсткої позиції з приводу територіального конфлікту між Японією і Китаєм через спірні незаселені острови. Як пише газета "Молода Галичина", політик обіцяв "захистити японську землю". Крім того він відомий іншими націоналістичними заявами. Зокрема, він заперечував те, що китайські і корейські жінки ставали секс-рабинями японських солдатів під час Другої світової війни, чим викликав незадоволеність у Сеулі та Пекіні.
 
Абе очолив кабінет міністрів в 2006 році, став наймолодшим прем'єр-міністром в історії Японії. Під час його роботи на цій посаді уряд піддався критиці за погіршення економічної ситуації, а також за підтримку США у війні в Афганістані. Крім того, деяких членів кабінету міністрів викрили в корупції. У 2007 році Абе достроково покинув свій пост, пославшись на погане здоров'я.

Повернутися до списку публікаційАрхів публікацій

<<< Березень 2019 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні публікації

ПАРТНЕРИ