Служба безпеки України (СБУ) співпрацює з ультраправими радикалами з угруповання С14. Про це заявив глава МВС країни Арсен Аваков в інтерв’ю виданню «The Бабель».

«Прикриваючись правильними гаслами з вимогами розслідувати справу Гандзюк (активістки, яка померла після того, як її облили сірчаною кислотою – прим. ред.) і в певній зв’язці з працівниками СБУ,” С14 “реалізовувала дуже непорядні справи», – сказав міністр і додав, що ця співпраця стала для МВС несподіванкою.

На питання журналіста про те, чи говорить Аваков про причетність СБУ до мітингу радикалів 18 лютого, на якому вони вимагали звільнення глави МВС і переатестації всієї поліції, міністр внутрішніх справ відповів згодою. «І про схожих речах. Ми фіксували автомобілі співробітників СБУ, які доставляли наочну агітацію для цих “протестуючих патріотів” », – продовжив Аваков.

За його словами, це могла бути і приватна ініціатива співробітників. Глава поліції додав, що говорив про це з головою СБУ Василем Грицаком, але відмовився розкривати деталі бесіди. «Голова СБУ Грицак – чесний офіцер, він багато зробив для України. Але в ряді випадків ми фіксуємо в СБУ незрозумілі процеси », – зазначив міністр.

Від ЦПД