Демократи звинуватили директора ФБР у прийнятті вигідних Путіну рішень30/10/2016![]() «Комі намагався зробити те, що вважав правильним. Він повністю зіпсував образ і, можливо, назавжди підірвав довіру до ФБР», — написав Дін у своєму Twitter.
На думку політика, директор ФБР, своїми діями фактично став діяти заодно з президентом Росії Володимиром Путіним. «Як не дивно, Комі встав за одну сторону з Путіним», — зазначив демократ.
У свою чергу, конгресмен-демократ Тім Райан висловив здивування тим фактом, що ФБР несподівано повернулося до розслідування. «Звідки взялися ці документи? Як вони потрапили до ФБР? Чи залучена в це Росія? Ми не маємо ні найменшого поняття про те, звідки беруться ці документи», — заявив він в ефірі CNN.
28 жовтня стало відомо, що у справі про витік службового листування Клінтон з`явилися нові матеріали. За словами глави ФБР, належить проаналізувати додатковий масив службових листів колишнього держсекретаря, які вона відправляла з особистої поштової скриньки.
За даними газети The Washington Post, мова йде про документи, виявлені на комп`ютері колишнього конгресмена Ентоні Вінер. Як наголошується, його дружина Хума Абедін — активістка демократичної партії і помічниця Клінтон.
Клінтон, коментуючи рішення ФБР, закликала оприлюднити нові дані і заявила, що американці заслуговують того, щоб їм надали повну інформацію негайно.
При цьому вона висловила впевненість, що виявлені матеріали не змінять прийняте в липні рішення ФБР закрити розслідування. Тоді генпрокурор США Лоретта Лінч відмовилася висувати звинувачення щодо Клінтон, а Комі заявив, що свідчень навмисного залишення інформації без належного захисту, а також зради інтересів країни, в її діях не знайдено.
Скандал з електронною поштою Клінтон вибухнув у березні 2015 року. З`ясувалося, що, перебуваючи на посаді держсекретаря, вона вела ділову переписку через особисту скриньку. Пізніше політик передала ФБР листи, які опинилися на приватному сервері для зберігання електронного листування, однак при цьому видалила більше 30 тисяч послань, заявивши, що вони мали суто приватний характер. |
Архів публікацій
Останні публікації
КРУГЛІ СТОЛИ
18.04.2005 / Політичні партії Львівщини у поствиборчій Україні 23.07.2004 / Президентські вибори в Україні: настрої виборців, очікування політиків, прогнози політологів 30.04.2004 / Нові закони про вибори в Україні: плюси і мінуси 02.04.2004 / Діяльність народних депутатів від Львівщини: оцінка на екваторі каденції 31.01.04 / Адміністративний ресурс у виборчій кампанії 10.01.04 / Львівська візія української політики Допоміжна інформація КОНФЕРЕНЦІЇ
2007 / Регіональний вимір політичного процесу в Україні у 2007 році 2007 / Політична наука в Україні: стан і перспективи 2005 / Україна після президентських виборів: становлення демократії та розвиток громадянського суспільства |