Головна

Новини

Проекти

 

ПАРТІЙНІ ЛІДЕРИ ХОЧУТЬ ВІДНОВИТИ «КРУГЛИЙ СТІЛ»

15 квітня Центр політичних досліджень (м.Львів) та Український незалежний центр політичних досліджень (м.Київ) провели круглий стіл із лідерами політичних партій Львівщини. У зустрічі брали участь представники ЛОО „Батьківщина, ЛОО ХДС, ЛОО ПППУ, ЛОК СПУ, ЛОО НПУ, ЛОО УНП, ЛОК КПУ, ЛОО „Собор”.

 

На жаль, у зустрічі не змогли взяти участь представники від так званої опозиції – ЛРВ ПРУ та ЛКУ СДПУ (о), пославшись на відрядження у Київ, а також представники від партії влади – ЛОО НАПУ, - пославшись на те, що партія лише формується і ніхто ще не уповноважений висловлювати її офіційну позицію.

 

Присутні партійці обговорили широке коло питань, починаючи від оцінки попередніх президентських виборів і закінчуючи прогнозами на майбутні президентські вибори. Однак найбільш жваву дискусію викликало обговорення кадрової політики нинішньої виконавчої влади на Львівщині. Фактично всі зійшлися на тому, що кадрова політика не виправдала сподівань, не була належним чином відкритою і формувалася як правило із представників штабів, без залучення політичних партій. Щоправда різні партії мали своє бачення щодо ступеня недемократичності і непрофесійності у формуванні виконавчої вертикалі на Львівщині: одні вважали це абсолютним ігноруванням інших суб’єктів політичного процесу, інші говорили про те, що не треба спішити з гострими оцінками, і почекати результатів діяльності обладміністрації і нових районних адміністрацій.

 

А ще партійці скаржилися на те, що при обладміністрації досі не започатковано круглий стіл партій (який до речі навіть за часів Кучми, зокрема при губернаторі Кладієві певний час функціонував), через який представники політичних сил Львівщини могли би доносити до влади свої вимоги. Відтак лідери партій домовилися зініціювати створення такого „круглого стола” знизу” і вже тоді вийти із ініціативою на владу.

 

З детальним звітом із круглого столу можна буде невдовзі ознайомитися у видані Центру політичних досліджень „Політекс”. Окрім того, матеріали круглого столу увійдуть до книжки „Регіональний портрет України”, який готується Українським незалежним центром політичних досліджень.

 

Фоторепортаж з круглого столу

 

Центр політичних досліджень,

Контактний тел.: 74-43-39; тел./факс 2970317
e-mail: cpdfd@franko.lviv.ua

 

Головна

Новини

Проекти