Спікер палати представників конгресу США Ненсі Пелосі пригрозила держсекретареві Ентоні Блінкену, що конгрес самостійно внесе Росію до списку країн-спонсорів тероризму. Про це пише Politico.

За інформацією видання, конгресвумен під час телефонної розмови звернулася до керівника зовнішньополітичного відомства з вимогою наділити Москву таким статусом. В іншому випадку вона пообіцяла досягти визнання через своїх колег.

Співрозмовники Politico розповіли, що ухвалення закону Конгресом, «очевидно, є складнішим шляхом, ніж призначення секретарем, але це дасть адміністрації політичне прикриття, необхідне для ескалації економічного тиску та риторики проти Путіна». Проте деякі експерти попереджають, що оголошення Росії країною-спонсором тероризму здатне фактично припинити будь-які стосунки з Москвою.

Також по темі:

Усунення Баканова і Венедіктової та тінь Єрмака
Роман РОМАНЮК
“Мені часто закидають, що я скрізь влажу. Але я – менеджер президента, і тому я буду влазити всюди, де є його інтереси”.

Приблизно так на одній із зустрічей з журналістами пояснював “сірий кардинал” нової української політики Андрій Єрмак причини своєї всюдисущості.

І був, треба визнати, максимально відвертим. У країні й справді не залишилось таких сфер, де б з-за спини замисленого Зеленського не бовваніла висока постать глави Офісу.

Детальніше>>

27 червня президент України Володимир Зеленський звернувся до США із проханням визнати Росію країною-спонсором тероризму. Він зазначив, що відповідну резолюцію схвалено комітетом Сенату США, а юридичне рішення може бути прийняте Державним департаментом.

Від ЦПД