Головна

Новини

Проекти

 

 

Діяльність народних депутатів від Львівщини: оцінка на екваторі каденції

 

У п’ятницю, 2 квітня 2004 року відбувся круглий стіл „Діяльність народних депутатів від Львівщини: оцінка на екваторі каденції”

Круглий стіл проводився в рамках проекту „Інституційна підтримка діяльності Центру політичних досліджень” т проекту ”Моніторинг діяльності депутатів у Верховній Раді України” , які здійснюються за підтримки Міжнародного Фонду „Відродження”.

Організаторами круглого столу виступили Центр політичних досліджень (м.Львів), Фундація „Відкрите суспільство” (м.Київ), Інститут соціогуманітарних проблем людини (м.Львів). На круглому столі було презентовано дослідження „Результати діяльності  народних депутатів-мажоритарників Львівської області. Кількісні та якісні показники. Позиція львівських депутатів-мажоритарників Верховної Ради з ключових питань.” (Фундація „Відкрите суспільство”), а також оприлюднено експертну оцінку  діяльності депутатів-мажоритарників від Львівщини за перші два роки каденції: активність, результативність, адекватність представлення інтересів виборців, публічність (Центр політичних досліджень).

Учасники круглого столу отримали вичерпну інформацію про діяльність народних депутатів від Львівщини, а також інших областей, які розміщені у книзі „Як працює твій депутат?”. Також із результатами діяльності депутатів можна ознайомитися на спеціальному порталі „Фундації відкрите суспільство” (http://www.deputat.org.ua). Крім того присутні отримали цифрові дані експертної оцінки депутатів мажоритарників від Львівщини, проведеної Центром політичних досліджень за такими параметрами: публічність, активність, результативність, впливовість.

За результатами проведених дослідження, опитування, моніторингу ЗМІ, а також круглого столу буде підготовлено інформаційно-аналітичний звіт про діяльність депутатів мажоритарників від Львівщини.

 

Контактна інформація:                                                                         Контактна інформація:

Центр політичних досліджень,                                                                Фундація „Відкрите суспільство”

м.Львів, вул.Університетська, 1/348а,                                                    м. Київ, а/с 124

тел./факс: 97-03-17                                                                                     тел.(044)4177016

Ел. пошта: cpdfd@franko.lviv.ua                                                                press@osf.kiev.ua

 

Показники діяльності депутатів:
 - Фундація відкрите суспільство
 - Центр політичних досліджень

 

Головна

Новини

Проекти