Головна

Новини

Проекти

 

 

Круглий стіл

 

«Місцеві вибори 2006: формування списків партій та блоків

до Львівських міської і обласної рад»

 

10 лютого 2006 року 

Під час круглого столу було заслухано доповідь А.Романюка «Особливості формування списків партій та блоків на місцевих виборах». Потім відбулася дискусія  «Оцінка процесу формування списків: публічність, критерії відбору представників, професійні та політичні характеристики тощо».

 

Участь у круглому столі взяли аналітики, експерти, оглядачі, науковці представники громадських моніторингових організацій.


Під час руглого столу поширювався довідник „Політичні партії на Львівщині напередодні виборів 2006”, а також випуск бюлетеня „Політекс”, що містив огляди виборчої кампанії на Львівщині та в інших регіонах.

 

 

Круглий стіл проводився в рамках проекту «Забезпечення усвідомленого вибору та вільного волевиявлення під час місцевих виборів 2006», що реалізовується Центром політичних досліджень(Львів) у партнерстві з Інститутом  соціальних  досліджень  і  політичного  аналізу (Донецьк), Центром досліджень регіональної політики (м.Суми), Центром політичного моніторингу (Івано-Франківськ), Буковинським політологічним центром (м.Чернівці), Агенція соціальних досліджень „Соціум Карпат” (м.Ужгород)

 

Текст доповіді Анатолія Романюка „Особливості формування списків партій та блоків на місцевих виборах”


Головна

Новини

Проекти